Начало / Ново / НОЩ В МУЗЕЙКО: Парти на животните

Ново:

НОЩ В МУЗЕЙКО: Парти на животните

ОТНОВО:

Музейко кани деца от 7 до 13 години и техните придружители на парти с преспиване! Този път партито е на тема любимите ни животни и Ви очакваме с костюми по ваш избор на пухкави мечки, сърни, елени или .... пантера :-)

На животинките в гората може и да им е малко хладничко в този сезон, но настроението в Музейко ще е топло и весело, благодарение на лъчезарните детски усмивки и веселото настроение.

Между другото за всеки малък посетител, който се докара като своето любимо животно, ще има подарък изненада от Музейко, така че - стягайте се! Бъди истински среднощен приключенец и прекарай в Детския научен център една незабравима нощ, предрешен като любимото си животно.

МНОГО ВАЖНО! Носете си и шалтетата и спалните чували, освен ако не планирате да спите с главата надолу като същински прилепчета. Ще нощувате на пода сред изложбите и в залите, затова е добре да сте подготвени подходящо.

Програма:

18:30
Посрещане в Музейко. Гостите ще бъдат упътени към местата, където да оставят своите шалтета и спални чували.

19:15
Кратко пижамено упътване за сигурност, санитарни нужди, както и всичко друго, което вълнува гостите.

19:30 до 22:30 Специална програма

- Научни закачки: от 19:30 до 20:00 и от 20:30 до 21:00

- Приказка: 20:30 и 22:00

- Арт ателие: от 19:30 до 21:00

- Тур с фенерчета: Мисии из етажите: от 21:00 до 22:00

- Танц на животните: от 19:30 до 19:45 и от 20:00 до 20:15

22:30 - 23:00
Приготовления за сън: Разполагане на спалните принадлежности в зоните за спане и почивка.

23:15
Светлините угасват

07:00
Добро утро!
Време за разсънване и подготовка за закуската.

07:00
Време за закуска в кафетерията!

08:30
Партито приключва, но гостите са поканени да изследват Музейко и през целия предстоящ ден. (Билетът за събитието дава достъп до Детския научен център и на 27.01.2019 г. до 18 часа)

ЦЕНА:

“НОЩ В МУЗЕЙКО: Парти на животните” цена за възрастен (над 25г.) + 1 дете (7-13г.): 45 лв.

“НОЩ В МУЗЕЙКО: Парти на животните” цена за възрастен (над 25г.) + 2 деца (7-13г.): 70 лв.

“НОЩ В МУЗЕЙКО: Парти на животните” цена за възрастен (над 25г.) + 3 деца (7-13г.): 100 лв.

Капацитет на събитието: 130 гости (деца 7-13 г. + техните придружители).

Билет можете да купите предварително online или на касата в Музейко. Билетите са в продажба до изчерпване на местата за събитието.

Билетът за “НОЩ В МУЗЕЙКО: Парти на животните” включва:

- Място за сън. (сред изложбите и в залите на Музейко) Задължително трябва да донесете със себе си спален чувал, шалте и възглавница.

- Шкафче за спалните принадлежности през следващия ден, ако решите да останете в Музейко.

- Тематичен къпкейк с любимо животно (Ще бъдете информирани за съставките в него)

- Вода (Моля, носете си бутилка)

- Тоалетна, но не и баня. Елате къпани. ;)

- Забавни игри и дейности.

- Закуска в кафетерията.

- Подарък изненада за всички деца, които дойдат костюмирани .

- Свободен достъп в Музейко за деня след партито - 27.01.2019 г. от 10 до 18 часа.

Събитието е подходящо за деца с увреждания.

ВАЖНО!

Всяко дете трябва да бъде придружено от възрастен (над 25 години).

Всеки придружител може да доведе максимум 3 деца.

Възрастен не може да присъства на събитието без дете.

Придружителят е отговорен за сигурността и поведението на подопечното му дете по време на цялото събитие.

Децата и придружителите им трябва да са вечеряли преди да дойдат на събитието. Внасянето на храна в Детския научен център няма да бъде допускано, освен при специални нужди с предварително съгласуване.

Не се допуска употребата на алкохол за възрастни.

Препоръчваме да предвидите топли дрехи съобразени с вашия комфорт.

Музейко няма да предоставя спални чували, шалтета, одеала или възглавници, всеки гост преценява избора на спални принадлежности.