Начало / Училищни групи / Пътуваща изложба в Разград

Училищни групи:

Пътуваща изложба "Изобретенията"

Музейко е щастлив да тръгне на път. За първа своя спирка избра град Разград, защото децата от Североизточна България са твърде отдалечени от детския център и е трудно да го посетят. Специално за тях, Музейко избра да покаже изложбата посветена на най-интересните изобретения на 19-ти и 20-ти век, която ще продължи чак до края на октомври.

Откриването беше на 4 април (вторник) от 18:00 часа в Художествената галерия на ул. Св. Св. Кирил и Методий № 17, а работно време е от вторник до събота от 9:00 до 16:00 часа. Входът е свободен, благодарение на подкрепата на г-н Никола Николов, ADM, Пилко, Амета, Техноматикс, Фарматийм, Holiday news, ПФК Лудогорец, г-н Йордан Тачев, Ротари клуб Разград, Сдружение Лудогорие и логистичен партньор Gopet Trans.

"Изобретенията"  се състои от игрови интерактивни модули, които поощряват малки и големи да се почувстват като истински откриватели. Експозицията  разказва за различните моменти от откривателството: от мига на гениалното хрумване и начините за създаване на научен проект, до справянето с неизбежните препятствия по пътя към неговото осъществяване или успехите, които сензационните изобретения носят със себе си.

Ако Вие сте учител и искате да посетите изложбата със специална програма за училищни групи

1. Изтеглете и попълнете формуляр "Заявка за посещение на училищна група в Разград";
2. Изпратете формуляра на slavova@muzeiko.bg;
3. Очаквайте писмено потвърждение на Вашата заявка.

За повече информация или заявка по телефона, моля, обръщайте се към госпожа Диана Славова на телефон 0888 007 100.

Очакваме Ви!

Метростанция