Начало / Училищни групи / Програми за детски градини

Училищни групи:

Програми за детски градини

Екипът на Музейко предлага програми и за деца от детски градини на възраст от 4 до 6 години. Музейко разкрива вълнуващи тайни от необятния свят на науката.

Възможностите, които Ви предлагаме са две.

Еднократна организирана разходка (4-6 г.)

В компанията на Mузейковец, децата ще приключенстват и ще вдъхновят от нови знания из етажите на Детския научен център. Разходката включва множество интерактивни игри, отговори на любопитните детски въпроси и забавления за малчуганите.

Капацитет: Минимум 12 деца, максимум 30 деца /по преценка, групата може да бъде разделена на две/. Препоръчваме един учител да придружава максимум 5 деца.

Цена: 8 лв/дете

Времетраене на посещението: 2 часа

Детски научен център Музейко подкрепя и приветства участието на учители в програмата, като за целта препоръчваме предварително посещение на Музейко за информационна разходка по експозиции.

Необходима е предварителна заявка.

Абонамент за минимум 6 посещения (4-5 г.)

Като част от абонаментната програма децата ще посетят серия от тематични разходки, които ще разширят знанията им за различни области, сред които: животните, промените в природата, дрехите, растенията, професиите, транспорта, съкровищата...

Научете повече в прикачения по-долу файл: "Тематични програми за абонаментни посещения на детски градини (4-5 г.)"

Капацитет: Минимум 12 деца в група, максимум 30 деца /по преценка, групата може да бъде разделена на две/

Цена: 6 лв/дете*

Времетраене на всяко посещение: 50-60 мин.

* Условие: Минимум 6 посещения за една учебна година

Необходима е предварителна заявка.

Контакт: Албена Колева | Директор продажби | +359 877 751 356 | edu@muzeiko.bg

Метростанция