Начало / Планирай посещение / Цени и работно време

Планирай посещение:

Цени и работно време за индивидуални посетители

Музейко временно ще работи от вторник до неделя в три времеви интервала с редуцирана цена на билета, за да се ограничи броят на посетители, допускани едновременно до изложбите, и да осигурим спокойствието и комфорта на децата и родителите. Билетите за всеки интервал се закупуват поотделно. Не се допускат посетители в Музейко между отделните времеви интервали.

Музейко и кафе-ресторантът си почиват в понеделник.

Билет за Музейко

Билетът за Музейко важи за времевия интервал, за който е закупен, и може да влезете с него многократно в рамките на интервала.

Той ви дава достъп до:

• 3 етажа/13 изложби/над 130 интерактивни игри;
Събитията от програмата;
• Гардеробчета за багаж;
• Стая за повиване и кърмене.

Моля, запознайте се с мерките за безопасност тук.

Само чрез закупуване на билети онлайн влизането ви в Музейко може да бъде гарантирано. Билети на касите на Музейко се продават само ако капацитетът за съответния интервал не е запълнен.

Временно няма да се провеждат научните програми в Планетариума, Кулинарните работилници, Керамичната работилница и Йога.

Годишни, сезонни и flex карти, както и ваучери или промоционални талони за посещение, не гарантират вход в Музейко поради ограничения капацитет.

Годишни и сезонни карти

Срокът на всички сезонни карти, изтекли по време на периода на извънредното положение в България, се удължава до 15.07.2020.

Срокът на всички годишни карти се удължава с три месеца от датата им на изтичане.

Достъп до Музейко за цяла година и още специални отстъпки от цените в магазина на Музейко, при празнуване на рожден ден или участие в някоя от ваканционните образователни програми на Музейко. Научете повече за тях тук.