Начало / Училищни групи / Програми за детски градини

Училищни групи:

Програми за детски градини

Екипът на Музейко предлага програми и за деца от детски градини на възраст от 4 до 6 години. Музейко разкрива вълнуващи тайни от необятния свят на науката, поднесени по достъпен и забавен начин и съобразени с възрастовите особености на децата във всяка група.

Възможностите, които Ви предлагаме са две.

Абонамент за минимум 6 посещения (4-6 г.)

Като част от абонаментната програма децата ще посетят серия от тематични разходки, които ще разширят знанията им за различни области, сред които: животните, промените в природата, дрехите, растенията, професиите, транспорта, съкровищата, космоса... Вижте описание на всяка програма в прикачения файл "Тематични програми за абонаментни посещения на детски градини (4-6 г.)"

Капацитет: Минимум 12 деца в група, максимум 30 деца /по преценка, групата може да бъде разделена на две/

* Условие: Минимум 6 посещения за една учебна година

Необходима е предварителна заявка.

Образователна програма при еднократно посещение: Музейко откривател (4-6 г.)

В компанията на Mузейковец, децата ще приключенстват и ще се вдъхновят от нови знания из етажите на Детския научен център. Програмата включва множество забавни мисии, интерактивни игри и отговори на любопитните детски въпроси.

Капацитет: Минимум 12 деца. Препоръчваме един учител да придружава максимум 5 деца.

Образователна програма при еднократнo посещение: Музейко учен (само за подготвителна група)

Децата ще се научат да разпознават птиците по тяхната песен в научната ни  работилница "Концерт в гората" и след това ще имат време и за откривателство сред експозициите на Музейко.

Поради епидемологичната обстановка броят на групите е ограничен, за да може да се гарантира, че на един етаж ще има само по една група.

Детски научен център Музейко подкрепя участието на учители в програмата, като за целта препоръчваме предварително посещение на Музейко за информационна разходка по експозициите. Вход свободен за учители.

Необходима е предварителна заявка.

При въпроси:  +359 877 751 356 | edu@muzeiko.bg