Начало / Рожден ден / Празнувай различен рожден ден в Музейко

Рожден ден :

Празнувай различен рожден ден в Музейко

За ваша и наша радост Музейко отново посреща малките рожденици и техните приятели! Взели сме необходимите предпазни мерки, за да осигурим безопасно и весело прекарване на всички. Очакваме ви!

Програми:

Изследователи на открито (Летен рожден ден)

Възраст: 6-12 години. Максимум 15 деца.

Музейко посреща слънчеви летни рожденици за игри на открито, в двора и на зеления покрив. Слънчевите малки изследователи участват също в тайна мисия из етажите и правят научни експерименти.
Цена вторник - петък: Рожден ден до 10 деца – 215 лева. Рожден ден над 10 деца: 21,50 лева/дете
Цена събота - неделя: Рожден ден до 10 деца – 250 лева. Рожден ден над 10 деца: 25 лева/дете

Модерни изследователи

Възраст: 6-12 години. Максимум 15 деца.

Впусни се в щури научни мисии измислени от самия професор Музейко! Празник на креативността, който провокира любопитството и сетивата из над 130 интерактивни инсталации по етажите на Детския научен център. Екипът от учени, педагози и творци в Музейко ще изненада гостите с разнообразни загадки, разработени специално за малки изследователи. По време на това вълнуващо пътешествие децата работят с различни материали, които стимулират техните креативност и любопитство.

Карнавал в гората

Възраст: 6-10 години. Максимум 12 деца.

Сибирски тигър, пъстрокрила пеперуда или джуджевидна мармозетка? - В кой ли животински вид ще избере да се превъплъти твоят малък рожденик? Гостите на това игриво горско парти ще си направят маски, докато изследват различни животински видове и неусетно трупат знание за разнообразието на природата и опазването ѝ. Празникът включва и весела игра из етажите на Детския научен център.
Цена вторник - петък: Рожден ден до 10 деца – 300 лева. Рожден ден над 10 деца: 30 лева/дете
Цена събота - неделя: Рожден ден до 10 деца – 350 лева. Рожден ден над 10 деца: 35 лева/дете

Газирани експерименти

Възраст: 9-13 години. Максимум 12 деца.

В лабораторията на Музейко децата ще се забавляват с химически експерименти, в които главен герой е въглеродният диоксид. Звучи като заклинание на Хари Потър? Не е съвсем същото, даже нашите отвари са доста по-готини.
След истинските експерименти децата ще се втурнат в игри из етажите на Детския научен център.

Допълнителна информация за всички тематични празненства: Доплащане в размер на 50 лв. на дете при надвишаване на максимално допустимия брой участници (гости).
Домът на Музейко е специално място за детски празник, с вдъхновяващи програми, разработени от нашите опитни педагози, учени и творци.
Цената на рождения ден включва:
• Програма в Музейко по избрана тема, с продължителност 1 час и 45 мин.
• Електронна покана за рожден ден;
• Подарък за всички деца*;
• Безплатен паркинг за всички гости;
• Запазена, празнично украсена маса в кафетерията;
• Поднасяне на тортата.

* Важи за тематичните програми Карнавал в гората и Газирани експерименти.
Цената на детските менюта и кетъринг се заплащат допълнително.

Организиране на Рожден ден в Музейко:

1. Изберете тема на програма за Рожден ден в Музейко според възрастта на детето и неговите интереси.
2. Разгледайте файла „Често задавани въпроси“, който включва изчерпателна информация за услугата, условията за резервация и начина на плащане, както и общите условията за организиране на тържество за рожден ден тук.
3. Детските менюта се заплащат допълнително и са описани във файла " Меню".
4. Попълнете прикачения по-долу формуляр "Заявка за рожден ден".
5. Изпратете своята заявка на bday@muzeiko.bg или я предайте на касата в Музейко. Заявките се приемат и обработват по реда на тяхното пристигане от понеделник до петък (10:00 до 18:00 часа). Срок за отговор – до 3 работни дни.
НОВО! Място на открито със собствен кетъринг
В Музейко вече можете да празнувате на открито.  Ако искате да почерпите гостите с домашно приготвена храна и да ги впечатлите с кулинарните си умения, вече имате тази възможност! Осигурили сме зона в градината, която разполага с пейки и маси, далеч от шума на града и тълпите:)
Включва:
1. При избор на програма: Модерни изследователи или Модерни изследователи на открито:
- Пространство навън, оборудвано с чадъри за сянка и 4 маси за кетъринг;
- Програмите Модерни изследователи или Модерни изследователи на открито
- Времетраене: 1,45 минути програма в Музейко и 1 час за торта, парти и игра навън;
Кога можете да резервирате: вторник – неделя от 16:00ч. или от 17:30ч., само уикендите от 11:00ч., от 16:00ч. или от 17:30ч.
Брой деца: 10 деца (минимум) - 15 деца (максимум) - 25 лв. на дете
2.  При избор на програма: Карнавал в гората или Газирани експерименти:
- Пространство навън, оборудвано с чадъри за сянка и 4 маси за кетъринг;
- Програмите Модерни изследователи или Модерни изследователи на открито
Брой деца: 10 деца (минимум) - 15 деца (максимум) - 23 лв. на дете
“Всеки велик откривател някога е бил един малък рожденик.”